Osobné doručenie

Plnú výkupnú cenu za katalyzátory celé, poškodené i samotnú hmotu z katalyzátorov a DPF filtrov vyplatíme pri osobnom doručení na výkupňu v Žiline.

Predaj po kuriérovi

Plnú výkupnú cenu za katalyzátory celé, poškodené i samotnú hmotu z katalyzátorov a DPF filtrov vyplatíme i pri doručení kuriérskou službou SPS s malým poplatkom prepravcu od váhy balíka - cca 1€-2€/ kus. Táto pre Vás pohodlná a rýchla služba, ktorú Vám zabezpečíme po vyplnení formulára je najčastejšie využívaná našimi zákazníkmi v celej SR.

Prevzatie u Vás

Plnú vykupnú cenu za katalyzátory celé, poškodené i samotnú hmotu z katalyzátorov a DPF filtrov vyplatíme i pri osobnom prevzatí u Vás naším obchodným zástupcom.

Kde nás nájdete?

REKAT SK, s.r.o.
Závodská cesta 2943/42
010 01 Žilina


Navštívte nás v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00, prípadne si dohodnite termín stretnutia telefonicky na 0907 436 103. Ďakujeme.

Poslanie kuriéra

Pokiaľ ste sa rozhodli pre túto možnosť výkupu po kuriérovi, vyplňte prosím nasledovný formulár. Služba je bezplatná, kuriér vyzdvihne Váš katalyzátor na dohodnutom mieste a doručí ho k nám. Bude Vám oznámená výkupná cena katalyzátora, pokiaľ s ňou nebudete spokojný, katalyzátor Vám bezplatne zašleme späť.


 Kontaktná osoba: *

 E-mail: *

 Telefón: *

 Adresa, kde kuriér vyzdvihne katalyzátor: *


 Poznámka:

Pozvanie výkupcu

Pokiaľ ste sa rozhodli pre túto možnosť výkupu cez nášho obchodného zástupcu priamo u Vás, vyplňte prosím nasledovný formulár:

 Kontaktná osoba: *

 Telefón: *

 Preferovaný termín stretnutia: *

 Adresa, kde Vás zástupca navštívi: *


 Poznámka: